LIGA SZKOLNA KWIECIEN

Dnia 13 kwietnia została rozegrana Szachowa Kętrzyńska Liga Szkolna. W turnieju wzięło udział 40 zawodników. Dziękujemy wszystkim dzieciom za przybycie i wzięcie udziału w rywalizacji na 64 polach. I ligę zwyciężył - Szymon Owierczuk, II liga - Natalka Sugier, III liga - Ola Piechota. Warto dodać, że w czasie ligi szkolnej odbyły się w Olsztynie Indywidualne Mistrzostwa Województwa do lat 7. Sukces na IMW do lat 7 odniosła Weronika Lewandowska, która zajęła 2 miejsce. Barbara Szubstarska zajęła 6 miejsce i Karolina Gawerska 11 miejsce. Basia w turnieju zrobiła IV kategorię szachową, natomiast Karolina zdobyła V kategorie - Gratulacje dla dziewcząt za świetny występ 🙂

Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za przybycie na turniej. Kolejny turniej będzie rozegrany 25 maja i 8 czerwca turniej finałowy! Do zobaczenia 🙂